Menu
Jesteśmy na +48 887 663 043

Technologie znakowania

W TourSport do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie. Dzięki licznym technologiom znakowania, które wykorzystujemy, możemy zaproponować naszym klientom rozwiązania idealnie dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Folia Flex

W tej technologii wzory wycięte ze specjalnej folii (flock lub flex) nanoszone są bezpośrednio na materiał. Tego typu znakowanie można wykorzystać zarówno w przypadku pojedynczych egzemplarzy (np. numery sportowe lub nazwiska), jak i w dużych seriach. Zaletą tej technologii są z pewnością wysoka jakość.

Jak przygotować plik?

Haft

W tej technologii wykorzystywana jest specjalistyczna maszyna hafciarska. Jej zaletą jest wysoka jakość estetyczna wykonanego znakowania. Można ją stosować zarówno w małych seriach oraz częstych wznowieniach.

Jak przygotować plik?

Sitodruk

W tej technologii farba zostaje nałożona na materiał. Każdy kolor jest umieszczany na materiale osobno. Ze względu na wysokie koszty przygotowania stosuje się go w przypadku zamówień większych serii.

Jak przygotować plik?

Druk cyfrowy

W tej technologii nadruk wykonywany jest bezpośrednio na materiale. Dzięki stosunkowo niskim kosztom przygotowania druku warto go stosować w małych seriach, a nawet pojedynczych sztukach.

Jak przygotować plik?

Zadaj nam pytanie

Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.toursport.pl.

Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki druku (folia flex, haft itp.)
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Dane do FV
  • Wybranie gamy kolorystycznej

Odzież dla firm nadruk i haft - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
© Hurtowniamarkowa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone