Menu
Jesteśmy na +48 887 663 043

O nas

Jesteśmy dystrybutorem markowej odzieży sportowej i technicznej dla firm oraz instytucji w cenach hurtowych. Koszulki z nadrukiem, polary z haftem, znakowane kurtki i wiele innych produktów, znajdziecie właśnie u nas !

 

Profesjonalna obsługa + Atrakcyjne ceny + Szybka dostawa + Bezpłatna wizualizacja + Logowanie produktów

 

Siedziba naszej firmy mieści się w Tarnowskich Górach przy ul. Tylnej 8. To właśnie tutaj tworzą się pomysły, a na kolejnym etapie gotowe już projekty odzieży np. nadruk na koszulkach, przygotowywane specjalnie dla naszych klientów z ich własnym nadrukiem lub haftem z własnym logo firmy.

 

Naduk i haft Tarnowskie Góry HurtowniaMarkowa.pl
Naduk i haft Tarnowskie Góry HurtowniaMarkowa.pl

Jesteśmy specjalistami w tworzeniu spersonalizowanej odzieży reklamowej, firmowej oraz roboczej m.in. z nadrukami na koszulkach w Tarnowskich Górach wykonanymi technologiami takimi jak, folia flex, sitodruk, haft oraz druk cyfrowy. Warto wspomnieć, że posiadamy zebrane na przestrzeni lat doświadczenie w sprzedaży markowej odzieży, butów, a także akcesoriów. Ponieważ cenimy sobie jakość, w naszej ofercie znajdziesz marki znane i cenione na całym świecie, bo któż z nas nie zna producentów takich sportowych marek jak, 4F, Adidas, Alpine Pro, Campus, Gatta Active, Outhorn, Puma, Reebok, Regatta czy Trespass. W portfolio marek reklamowych posiadamy ofertę takich producentów jak: Adler, Malfini, Fruit The Loom, Promostars, Result, Regatta Professional i wiele innych !

 

Logo HurtowniaMarkowa.pl

Od czego zaczynamy?

Tworząc spersonalizowany t-shirt z nadrukiem, polar, softshell, kurtkę itp. w pierwszej kolejności prosimy o dostarczenie logo firmy lub instytucji. Ponieważ przede wszystkim zależy nam na waszej satysfakcji dokładamy wszelkich starań, by na każdym etapie współpracy zagwarantować wam wsparcie. Zdajemy sobie sprawę jak ważne są produkty reklamowe w tym koszulki rozdawane klientom, a także odzież biurowa i robocza dla pracowników firmy – są to elementy budujące wizerunek marki. Dlatego wspólnie z naszym doświadczonym grafikiem będziecie mogli stworzyć odzież zgodną z waszymi oczekiwaniami wizualnymi, jednocześnie odpowiednio dostosowaną do wymogów druku.

Jak wygląda etap końcowy?

Odzież reklamowa w tym popularny nadruk na koszulkach, haft na polarach po znakowaniu,  zanim trafi do Twoich rąk, towar zostaje dostarczony do naszego magazynu w Tarnowskich Górach, a następnie przechodzi kontrolę jakości. Dopiero, gdy mamy pewność, że nasz produkt jest zgodny pakujemy go i wysyłamy do Ciebie.

Zadaj nam pytanie

Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.toursport.pl.

Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki druku (folia flex, haft itp.)
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Dane do FV
  • Wybranie gamy kolorystycznej

Odzież dla firm nadruk i haft - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
© Hurtowniamarkowa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone