Menu
Jesteśmy na +48 887 663 043

Dla firm i instytucji

Odzież, plecaki, torby sportowe dla firm i instytucji

  • Perfekcyjne wykonanie
  • Wysokiej klasy materiały
  • Profesjonalna i elastyczna obsługa klienta

Ubierzemy Was w markową odzież do pracy! Poczujcie się bardziej komfortowo!

 

PRZEZNACZENIE:

Akcje promocyjne/marketingowe
Odzież korporacyjna
Odzież reklamowa
Programy lojalnościowe

Nie masz pomysłu na prezent dla kontrahenta lub pracownika?
Robicie razem wspólne interesy? A może po prostu chcesz budować wizerunek swojej marki, dostarczając prezenty Klientom z logo Twojej firmy? Zapewniamy nadruk i haft w Tarnowskich Górach ul. Tylna 8.
Dzięki nam będziecie lepiej rozpoznawalną firmą z prawdziwie markową odzieżą i akcesoriami z własnym logo firmy.
Posiadamy dużą bazę markowych produktów reklamowych takich jak 4F, Trespass, Adidas, Puma, Outhorn, Malfini Premium, Promostars, Fruit The Loom itd. w niskich cenach i możliwości personalizacji tych produktów z Waszym logo: koszulki, bluzy, czapki, bielizna termoaktywna, plecaki, torby. Zamówienia realizujemy zwykle od 10 sztuk. Wystawiamy faktury na odzież roboczą i reklamową wedle życzenia, a standardowy termin realizacji to 7-14 dni. Z własnym logo i projektem czas realizacji jeszcze krótszy.

Jak zamówić?

Aby się z nami skontaktować wypełnij formularz zapytania na dole strony lub po prostu napisz do nas na print@hurtowniamarkowa.pl
Opiekę nad Wami już od pierwszego kontaktu przejmie specjalnie wyznaczona osoba z obsługi, która przeprowadzi was cały proces składania zamówienia.

Projekt graficzny

Po przesłaniu Twojego logo firmy, nasz grafik wesprze Cię w wyborze odpowiedniego projektu w oparciu o wszelkie Twoje sugestie i wymagania oraz wykona dla Ciebie bezpłatną wizualizację wyglądu odzieży.

Dostawa

Standardowy czas realizacji zamówienia naszych produktów wynosi 14 dni roboczych. Za dodatkową opłatą oferujemy także usługę ekspresowej dostawy. Nasze paczki dostarczamy za pośrednictwem DPD lub własnym transportem.

Ponowne zamówienia

W naszym archiwum zachowujemy każdy projekt, dlatego gdy będziesz chciał domówić produkty, bez problemu zrealizujemy zamówienie nawet na jedną sztukę.

Zadaj nam pytanie

Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.toursport.pl.

Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki druku (folia flex, haft itp.)
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Dane do FV
  • Wybranie gamy kolorystycznej

Odzież dla firm nadruk i haft - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
© Hurtowniamarkowa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone