Menu
Jesteśmy na +48 887 663 043

Co powinieneś wiedzieć

  1. Twoje logo lub inną grafikę (tekst reklamy, adres www, imiona itd.) możemy wykonać na odzieży metodą: haftu komputerowego lub nowoczesnych metod nadruku (sitodruk, druk cyfrowy).
  2. Nie musisz się na tym znać – zostaw to nam. Pomożemy Ci wybrać technikę najodpowiedniejszą do Twoich potrzeb (rodzaj odzieży, jej przeznaczenie, liczba zamówionych sztuk itd.).
  3. W przypadku odzieży z dwoma lub większą ilością elementów graficznych – przedstawimy Ci wycenę opcjonalną tak aby pozostawić Ci możliwość optymalizacji zamówienia pod względem kosztów.
Pamiętaj!
Znakowanie na kurtach typu Softshell oraz membranowych, nie jest łatwą sprawą. Trzeba się na tym znać. Można zastosować metodę haftu komputerowego, lecz wtedy należy pamiętać iż materiał zostaje przekłuty i w miejscu wykonania logo-haftu kurtka miejscowo tarci wodoodporność. Przy małym logotypie jest to dopuszczalne – zakładając że kurtka nie będzie używana w szczególnie trudnych warunkach pogodowych. Dlatego proponujemy folię flex do tego rodzaju kurtek.

Zadaj nam pytanie

Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.toursport.pl.

Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki druku (folia flex, haft itp.)
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Dane do FV
  • Wybranie gamy kolorystycznej

Odzież dla firm nadruk i haft - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
© Hurtowniamarkowa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone