Menu
Jesteśmy na +48 887 663 043

Agencje reklamowe i marketingowe, fundacje, związki sportowe

Specjalna oferta współpracy dla agencji reklamowych

  • Szybsza realizacja zamówień dla partnerów od 3 do 14 dni
  • Komplet materiałów projektowych
  • Wsparcie mailowe i telefoniczne na każdym etapie realizacji

Chcesz by Twój klient wracał? Razem z nami postaw na jakość!

PRZEZNACZENIE: akcje marketingowe, odzież korporacyjna, odzież reklamowa, programy lojalnościowe

 

Nadruki i haft na odzieży oraz na akcesoriach cieszą się coraz większą popularnością, dlatego stajemy na wysokości zadania i kierujemy ofertę specjalną dla agencji reklamowych, mamy dla Was specjalne ceny hurtowe na koszulki, polary, kurtki, czapki i akcesoria wraz ze znakowaniem w Tarnowskich Górach.

W swoim asortymencie posiadamy koszulki, polary, bluzy, worki, kominy, plecaki, torby znanych i cenionych na całym świecie marek takich jak m.in. 4F, Regatta, Trespass, Adidas, Trespass, Campus. Już od 2010 roku działamy na rynku jako podwykonawca dla wielu agencji specjalizującej się w markach sportowych. W tym czasie zdobyliśmy cenne doświadczenie, dzięki któremu wiemy, jak pomóc doprowadzić do realizacji pomysłów Waszych klientów, możecie liczyć na nasze wsparcie w postaci szablonów, próbek, mockupów. Obecnie posiadamy szeroką ofertę marek reklamowych i roboczych takich producentów jak Adler, Malfini, Rimerick, Result, Regatta Professional, Fruit The Loom, Promostars i wiele innych !

Jak zamówić?

Aby się z nami skontaktować wypełnij formularz zapytania na dole strony lub po prostu napisz do nas na print@hurtowniamarkowa.pl
Opiekę nad Wami już od pierwszego kontaktu przejmie specjalnie wyznaczona osoba z obsługi, która przeprowadzi was cały proces składania zamówienia.

Projekt graficzny

Po przesłaniu Twojego logo firmy, nasz grafik wesprze Cię w wyborze odpowiedniego projektu w oparciu o wszelkie Twoje sugestie i wymagania oraz wykona dla Ciebie bezpłatną wizualizację wyglądu odzieży.

Dostawa

Standardowy czas realizacji zamówienia naszych produktów wynosi 14 dni roboczych. Za dodatkową opłatą oferujemy także usługę ekspresowej dostawy. Nasze paczki dostarczamy za pośrednictwem DPD lub własnym transportem.

Ponowne zamówienia

W naszym archiwum zachowujemy każdy projekt, dlatego gdy będziesz chciał domówić produkty, bez problemu zrealizujemy zamówienie nawet na jedną sztukę.

Zadaj nam pytanie

Pomóż nam szybko i wygodnie dokonać wyceny wysyłając logo, podając wymiary logo na produkcie,
podając kod lub nazwę produktu z naszej strony www.toursport.pl.

Pomocne będą również takie informacje:

  • Wybór techniki druku (folia flex, haft itp.)
  • Miejsce na nadruk i ilość stron
  • Dane do FV
  • Wybranie gamy kolorystycznej

Odzież dla firm nadruk i haft - kurtki , polary, koszulki, czapki, maski, spodnie - atrakcyjne ceny, bezpłatna wizualizacja, logowanie produktów!
© Hurtowniamarkowa.pl. Wszelkie prawa zastrzeżone